Üldtingimused

Moya OÜ

Reg.nr. 11259215
Keevise 11, 11415
KMKR. EE101092140
E-post: pood@moya.ee
Telefon: +372 529 0262

www.moya.ee on erinevate kogumiskonteinerite, sorteerimislahenduste, presside, taaraautomaatide ja muude teenuste müügiga tegelev e-pood, kus müüjaks on Moya OÜ (registrikood 11259215) (edaspidi MOYA). Kasutustingimused on www.moya.ee ja selle klientide (edaspidi klient või kliendid) vaheliste müügitehingute aluseks.

MOYA müüb tooteid füüsilistest isikutest tarbijatele ning juriidilistele isikutele. MOYA ja juriidiliste isikute vaheliste ostu-müügi- ja muude kirjalike lepingutega määratlemata küsimustes lähtutakse Eesti Vabariigi ja Euroopa Liidu õigusaktidest.

MOYA ja kliendi vaheline müügileping jõustub www.moya.ee veebikeskkonnas tehtud tellimuse kinnitamise hetkel. Vastutus puudulike tarnete, ametkondlike või väliskaubanduslike piirangute korral piirneb tellimuse tühistamise ning makse tagastamisega.

Ostu sooritades kinnitate, et MOYA e-poes tasumiseks kasutatavad krediitkaardid või pangakonto kuuluvad makset sooritavale kliendile.

MOYA jätab endale õiguse muuta kasutustingimusi ühepoolselt ja sellest etteteatamata. Kasutustingimused kehtivad jõustunud tellimuse tegemise hetke redaktsioonis. Järgnevate tellimuste osas kehtib alati tellimuse tegemise hetkel jõus olev kasutustingimuste redaktsioon. Erandina jõustuvad kohe seadustes tehtavad muudatused, välja arvatud juhul, kui seaduses on sätestatud teisiti.

Käesolevad kasutustingimused kehtivad ulatuses, mis ei piira tarbija tarbijakaitseõigusaktidest tulenevaid õigusi.

Tellimisinfo ja juhis

  1. Loe läbi toodete detailsed kirjeldused
  2. Vali endale sobiv toode
  3. Vali sobiv kogus ning lisa see ostukorvi
  4. Täida vajalikud väljad kassas ning vali tarneviis
  5. Vali makseviis ja kinnita tellimus

Pärast tellimuse kinnitust tuleb teie emailile kinnitus e-mail tellimuse kohta

Makse teostamiseks võimalikud viisid: pangaülekanne, pangalink ja krediitkaart. Pangalingiga makseid saab teostada Swedbank, SEB, LHV, Nordea kaudu ning toetatud on Visa ja MasterCard krediit- ja pangakaardid. Makseid võetakse vastu eurodes (€).

Pangalink

Valige pank, läbi mille soovite tellimuse eest tasuda. Teostage kõik panga poolt nõutavad protseduurid, seejärel edastatakse Teie e-postile tellimuse vormi. Teie tellimus komplekteeritakse Teie poolt määratud korras ja kaup väljastatakse tellimuse vormi esitamisel. Tellimust töödeldakse ainult pärast seda, kui olete pangas valinud „TAGASI KAUPMEHE JUURDE“.

MOYA-l on õigus e-poe vahendusel sõlmitud müügilepingust sanktsioonideta taganeda ning tellitud kaup jätta üle andmata või teenus osutamata alljärgnevatel juhtudel:

  1. kaup on laost otsa saanud;
  2. kauba hind või omadused on e-poes süsteemivea tõttu valesti kuvatud;
  3. kauba eest tasutud summa pole laekunud Moya OÜ pangakontole või makseplatvormile (pangalingid).

Kui MOYA-l ei ole võimalik tellimust täita, võetakse ostjaga ühendust ning tagastatakse tasutud summa juhul, kui ostja on jõudnud kauba eest ettemaksu teha.