P.Henkel prügikonteiner taaskasutatud materjalidest 240L

63.00

Keskkonnasõbralik, taaskasutav, tugev, äärmiselt vastupidav külma ja kuumuse suhtes. Sobib kemikaalide hoiustamiseks, UV kindel. Saadaval eninevates suurustes 120/200/240 liitrit. Nii era- kui ärikliendile, tööstus- ja kaubandusettevõtetele.

Transport tasuta. Toode tarnitakse 2-7 tööpäeva jooksul.

Tugevdatud põhja ja stabiilse teljega. Äärmiselt stabiilne põranda- ja külgpinnal. Ergonoomiline käepide. Äärmiselt vastupidav külma ja kuumuse suhtes. Nõgus külgsein ja alus tagavad toote tugeva struktuuri ning pika kasutusea. Lisavarustusena on saadaval kaas koos integreeritud orgaanilse filtriga, kaane ava variatsioonid, prügikoti hoidja, konteinerite kinnitusvõimalused (metallist alus), kaane lukustusmehhanismid, sisemine kaas, külgmised tuulutusavad

Maht (L) 240 L
Mõõtmed 989 × 580 × 736 cm

P.Henkel

P. HENKEL GmbH on asutatud 1962.aastal Peter Henkel KG nime all. aastal.Tegemist on keskmise suurusega pereettevõtega, mis toodab ja müüb innovaatilisi prügikaste. Tooted vastavad kõrgeimatele kvaliteedinõuetele ja on loodud spetsiaalselt klientide soove silmas pidades. Tootevalikus on ka ohtlike jäätmete prügikastid, kasutatud rasvade, toidujäätmete ning vedelike jääkide kogumiseks. Lisaks pakub P. HENKEL GmbH sertifitseeritud ohtlike materjalide prügikaste. Ettevõte on esindatud kogu maailmas ja seda toetavad harukontorid paljudes riikides.

Moya e-poest tellitud kaubad toimetatakse kohale tasuta meie logistikapartneri DPD poolt.

Kohaletoimetamise viis sõltub tellitud kauba kogusest ja mõõtmetest. Väikesed kaubad (kogumiskotid ja tarvikud saadetakse pakiautomaati).

Suuremahulised saadetised (konteinerid ja prügikastid) toimetab kohale DPD kuller.