Mattiussi Umimax 7,5L

10.90

Umimax on järgmine samm komposteeritavate jäätmete kogumises. Selle lame tagasein ning ristkülikukujuline kuju võtab vähe ruumi, kuid mahutab kuni 10 liitrit. Spetsiaalselt komposteeritavate biomaterjalide või köögijäätmete jaoks mõeldud Umimaxil on hingedega kaas ja kotti hoidev rõngas.

Transport tasuta. Toode tarnitakse 2-7 tööpäeva jooksul.

  • Umimax toidujäätmete konteiner on eeskätt mõeldud komposteeritavate jäätmete kogumiseks. Kandilise kuju tõttu on ta ruumisäästlik, kuid mahutab samas kuni 10L jäätmeid.
  • Mugav sang ning spetsiaalne koti hoidik tagavad kerge käsitlemise ning tühjendamise.
Maht (L) 7.5 L
Mõõtmed 228 × 223 × 268 cm

Mattiussi

Mattiussi Ecologia on ettevõte, mis on muutnud sorteeritud jäätmete kogumise, konteinerite ja integreeritud süsteemide kujundamise viisi, tuues turule uuenduslikke tooteid ja keskendudes jäätmete kui uue ressursi kontseptsioonile. Rohkem kui kolmkümmend aastat on nad olnud esirinnas inimeste ja keskkonna jaoks innovaatiliste lahenduste väljatöötamisel ning ringlusse võetud algmaterjalide kasutamise eelistamisel tootmisprotsessides. Keskkonna eest hoolitsemine, ühise heaolu projitseerimine ja pühendumine kõrgele sotsiaalsele vastutusele on nende ettevõtte eripära, mis on loodud tulevikku ja tulevasi põlvkondi silmas pidades.

Moya e-poest tellitud kaubad toimetatakse kohale tasuta meie logistikapartneri DPD poolt.

Kohaletoimetamise viis sõltub tellitud kauba kogusest ja mõõtmetest. Väikesed kaubad (kogumiskotid ja tarvikud saadetakse pakiautomaati).

Suuremahulised saadetised (konteinerid ja prügikastid) toimetab kohale DPD kuller.