P.Henkel prügikonteiner 240L roheline

70.00

Keskkonnasõbralik, taaskasutav, tugev, äärmiselt vastupidav külma ja kuumuse suhtes. Sobib kemikaalide hoiustamiseks, UV kindel. Saadaval eninevates suurustes 120/200/240 liitrit. Nii era- kui ärikliendile, tööstus- ja kaubandusettevõtetele.

Transport tasuta. Toode tarnitakse 2-7 tööpäeva jooksul.

Toote sfääriline alus tagab täieliku tühjendamise ja lihtsama ning kiire puhastamise. Tugevdatud põhja ja stabiilse teljega. Äärmiselt stabiilne põranda- ja külgpinnal. Topeltnurkriba ja tugevdavad ribid. Ergonoomiline käepide. Äärmiselt vastupidav külma ja kuumuse suhtes. Sfäärilise aluse abil isepuhastuv. Nõgus külgsein ja sfääriline alus tagavad toote tugeva struktuuri ning pika kasutusea. Hügieenilise ja sujuva jäätmete kogumise tagab toote ümar pühi. Lisavarustusena on saadaval kaas koos integreeritud orgaanilse filtriga, kaane ava variatsioonid, prügikoti hoidja, konteinerite kinnitusvõimalused (metallist alus), kaane lukustusmehhanismid, sisemine kaas, külgmised tuulutusavad

Maht (L) 240 L
Mõõtmed 1067 × 580 × 735 cm

P.Henkel

P. HENKEL GmbH on asutatud 1962.aastal Peter Henkel KG nime all. aastal.Tegemist on keskmise suurusega pereettevõtega, mis toodab ja müüb innovaatilisi prügikaste. Tooted vastavad kõrgeimatele kvaliteedinõuetele ja on loodud spetsiaalselt klientide soove silmas pidades. Tootevalikus on ka ohtlike jäätmete prügikastid, kasutatud rasvade, toidujäätmete ning vedelike jääkide kogumiseks. Lisaks pakub P. HENKEL GmbH sertifitseeritud ohtlike materjalide prügikaste. Ettevõte on esindatud kogu maailmas ja seda toetavad harukontorid paljudes riikides.

Moya e-poest tellitud kaubad toimetatakse kohale tasuta meie logistikapartneri DPD poolt.

Kohaletoimetamise viis sõltub tellitud kauba kogusest ja mõõtmetest. Väikesed kaubad (kogumiskotid ja tarvikud saadetakse pakiautomaati).

Suuremahulised saadetised (konteinerid ja prügikastid) toimetab kohale DPD kuller.