Mattiussi Re-Point 240L

419.00

Soliidne ning diskreetne kest standartse 240 liitrisele prügikonteinerile.

Transport tasuta. Toode tarnitakse 2-7 tööpäeva jooksul.

Diskreetsed, ratsionaalsed linnamööbli elemendid taaskasutuspunktide loomiseks. Re-Point tõstab sorteeritud jäätmete kogumiseks ette nähtud alade ilmet ja funktsionaalsust. Mehhaanilise tühjendamise jaoks mõeldud ratastega mahutid või käsitsi tühjendamise prügikonteinerid paigutatakse kesta sisse. Re-Pointi sobib kasutamiseks siseruumides või välistingimustes, üksikult või rühmadena vastavalt jäätmete kogumise vajadustele ja ajakavale, jalakäijate tsoonides, väljakutel ja rahvarohketel aladel, randades ja kaubanduskeskustes, ühiskasutatavates ruumides, koolides, lennujaamades ja isegi korterelamutes.

Maht (L) 240 L
Mõõtmed 1500 × 881 × 720 cm

Mattiussi

Mattiussi Ecologia on ettevõte, mis on muutnud sorteeritud jäätmete kogumise, konteinerite ja integreeritud süsteemide kujundamise viisi, tuues turule uuenduslikke tooteid ja keskendudes jäätmete kui uue ressursi kontseptsioonile. Rohkem kui kolmkümmend aastat on nad olnud esirinnas inimeste ja keskkonna jaoks innovaatiliste lahenduste väljatöötamisel ning ringlusse võetud algmaterjalide kasutamise eelistamisel tootmisprotsessides. Keskkonna eest hoolitsemine, ühise heaolu projitseerimine ja pühendumine kõrgele sotsiaalsele vastutusele on nende ettevõtte eripära, mis on loodud tulevikku ja tulevasi põlvkondi silmas pidades.

Moya e-poest tellitud kaubad toimetatakse kohale tasuta meie logistikapartneri DPD poolt.

Kohaletoimetamise viis sõltub tellitud kauba kogusest ja mõõtmetest. Väikesed kaubad (kogumiskotid ja tarvikud saadetakse pakiautomaati).

Suuremahulised saadetised (konteinerid ja prügikastid) toimetab kohale DPD kuller.