Mattiussi Stilo 100L

299.00

Lihtsad, elegantsed jooned ja mitmesugused värvivalikud valge või antratsiidiga korpuse ja värviliste kaantega muudavad Stilo ideaalseks konteineriks kaasaegse disainiga interjööri jaoks.

Transport tasuta. Toode tarnitakse 2-7 tööpäeva jooksul.

Puhasta

Elegantne värvitud lehtmetallist prügikast, kuhu sobib 100 liitrine prügikott. Eemaldatav kaas teeb tühjendamise mugavaks ja kiireks. Mitu konteinerit rühmitades saab tekkida jäätmekogumissaared, et eraldada erinevad jäätmeliigid.

Maht (L) 100 L
Mõõtmed 748 × 390 × 390 cm
Värv

, ,

Mattiussi

Mattiussi Ecologia on ettevõte, mis on muutnud sorteeritud jäätmete kogumise, konteinerite ja integreeritud süsteemide kujundamise viisi, tuues turule uuenduslikke tooteid ja keskendudes jäätmete kui uue ressursi kontseptsioonile. Rohkem kui kolmkümmend aastat on nad olnud esirinnas inimeste ja keskkonna jaoks innovaatiliste lahenduste väljatöötamisel ning ringlusse võetud algmaterjalide kasutamise eelistamisel tootmisprotsessides. Keskkonna eest hoolitsemine, ühise heaolu projitseerimine ja pühendumine kõrgele sotsiaalsele vastutusele on nende ettevõtte eripära, mis on loodud tulevikku ja tulevasi põlvkondi silmas pidades.

Moya e-poest tellitud kaubad toimetatakse kohale tasuta meie logistikapartneri DPD poolt.

Kohaletoimetamise viis sõltub tellitud kauba kogusest ja mõõtmetest. Väikesed kaubad (kogumiskotid ja tarvikud saadetakse pakiautomaati).

Suuremahulised saadetised (konteinerid ja prügikastid) toimetab kohale DPD kuller.