Mattiussi Polymax 3 sektsiooniga 40L

32.90

Modulaarne väike sorteerimislahendus koju, kontorisse, klassiruumi või hotellituppa.

Laos

Transport tasuta. Toode tarnitakse 2-7 tööpäeva jooksul.

Mugav, hügieeniline, mitmekülgne: need omadused muudavad selle ideaalseks lahenduseks igas olukorras. Polymax muudab jäätmete sortimise lihtsaks nii kodus kui ka kontoris. Praktilised vaheseinad hoiavad prügikotid kindlalt paigal ning ümarad nurkad ja siledad siseseinad muudavad polümaxi puhastamise lihtsaks.

Maht (L) 40 L
Mõõtmed 425 × 296 × 496 cm

Mattiussi

Mattiussi Ecologia on ettevõte, mis on muutnud sorteeritud jäätmete kogumise, konteinerite ja integreeritud süsteemide kujundamise viisi, tuues turule uuenduslikke tooteid ja keskendudes jäätmete kui uue ressursi kontseptsioonile. Rohkem kui kolmkümmend aastat on nad olnud esirinnas inimeste ja keskkonna jaoks innovaatiliste lahenduste väljatöötamisel ning ringlusse võetud algmaterjalide kasutamise eelistamisel tootmisprotsessides. Keskkonna eest hoolitsemine, ühise heaolu projitseerimine ja pühendumine kõrgele sotsiaalsele vastutusele on nende ettevõtte eripära, mis on loodud tulevikku ja tulevasi põlvkondi silmas pidades.

Moya e-poest tellitud kaubad toimetatakse kohale tasuta meie logistikapartneri DPD poolt.

Kohaletoimetamise viis sõltub tellitud kauba kogusest ja mõõtmetest. Väikesed kaubad (kogumiskotid ja tarvikud saadetakse pakiautomaati).

Suuremahulised saadetised (konteinerid ja prügikastid) toimetab kohale DPD kuller.