Mattiussi NX01 30L

43.90

Kolme sektsiooniga stiilne prügikasti, mille libisevat kaant saab kasutada ka asjade hoiustamiseks.

Transport tasuta. Toode tarnitakse 2-7 tööpäeva jooksul.

NX01 on ideaalne segu loovusest ja praktilisusest. Mahuti sorteeritud jäätmetele, mis on mõeldud mitte ainult praktiliseks ja lihtsaks, vaid ka kauniks sisustuselemendis. Ergonoomilise libiseva avaga ülaosa peidab kahte eemaldatavat sektsiooni.

Maht (L) 30 L
Mõõtmed 430 × 300 × 400 cm

Mattiussi

Mattiussi Ecologia on ettevõte, mis on muutnud sorteeritud jäätmete kogumise, konteinerite ja integreeritud süsteemide kujundamise viisi, tuues turule uuenduslikke tooteid ja keskendudes jäätmete kui uue ressursi kontseptsioonile. Rohkem kui kolmkümmend aastat on nad olnud esirinnas inimeste ja keskkonna jaoks innovaatiliste lahenduste väljatöötamisel ning ringlusse võetud algmaterjalide kasutamise eelistamisel tootmisprotsessides. Keskkonna eest hoolitsemine, ühise heaolu projitseerimine ja pühendumine kõrgele sotsiaalsele vastutusele on nende ettevõtte eripära, mis on loodud tulevikku ja tulevasi põlvkondi silmas pidades.

Moya e-poest tellitud kaubad toimetatakse kohale tasuta meie logistikapartneri DPD poolt.

Kohaletoimetamise viis sõltub tellitud kauba kogusest ja mõõtmetest. Väikesed kaubad (kogumiskotid ja tarvikud saadetakse pakiautomaati).

Suuremahulised saadetised (konteinerid ja prügikastid) toimetab kohale DPD kuller.