Mattiussi Moovi 100L

59.90

Moovi ühendab endas hea väljanägemise, vastupidavuse ja mitmekülgsuse. Sobib võrdselt nii sise- kui välistingimustes kasutamiseks.

Transport tasuta. Toode tarnitakse 2-7 tööpäeva jooksul.

Puhasta

Proportsioonide uurimine on võimaldanud meil toota suhteliselt väikesete dimensioonidega erakordselt mahuka prügikonteineri, koguni 100 liitrit. Suured rattad ja ergonoomilised käepidemed muudavad MOOVI manööverdamise lihtsaks. Varustatud UNI EN 840 nõuetele vastava kammvastuvõtjaga mehhaniseeritud tühjendamiseks.

Maht (L) 100 L
Mõõtmed 947 × 527 × 400 cm
Värv

, ,

Mattiussi

Mattiussi Ecologia on ettevõte, mis on muutnud sorteeritud jäätmete kogumise, konteinerite ja integreeritud süsteemide kujundamise viisi, tuues turule uuenduslikke tooteid ja keskendudes jäätmete kui uue ressursi kontseptsioonile. Rohkem kui kolmkümmend aastat on nad olnud esirinnas inimeste ja keskkonna jaoks innovaatiliste lahenduste väljatöötamisel ning ringlusse võetud algmaterjalide kasutamise eelistamisel tootmisprotsessides. Keskkonna eest hoolitsemine, ühise heaolu projitseerimine ja pühendumine kõrgele sotsiaalsele vastutusele on nende ettevõtte eripära, mis on loodud tulevikku ja tulevasi põlvkondi silmas pidades.

Moya e-poest tellitud kaubad toimetatakse kohale tasuta meie logistikapartneri DPD poolt.

Kohaletoimetamise viis sõltub tellitud kauba kogusest ja mõõtmetest. Väikesed kaubad (kogumiskotid ja tarvikud saadetakse pakiautomaati).

Suuremahulised saadetised (konteinerid ja prügikastid) toimetab kohale DPD kuller.