Mattiussi Minimax+ 5L

9.90

Toidujäätmete kogumiseks loodud Minimax Food tuleb mitmes eri suuruses mahutamaks iga köögi jäätmed. Taaskasutatud plastikust sang mis töötab ka kaane lukustussüsteemina ning ventileeritav kaas(teatud suurusel) teevad sellest ideaalse lahenduse toidujäätmete kogumiseks

Transport tasuta. Toode tarnitakse 2-7 tööpäeva jooksul.

Suur suue teeb toidujääkide taldrikult konteinerisse pühkimise mugavaks. Ümarad sisenurgad teevad puhastamise lihtsaks ning ventileeritav kaas koos kõva kestaga muudavad antud lahenduse äärmiselt praktiliseks.

Maht (L) 5 L
Mõõtmed 216 × 204 × 246 cm

Mattiussi

Mattiussi Ecologia on ettevõte, mis on muutnud sorteeritud jäätmete kogumise, konteinerite ja integreeritud süsteemide kujundamise viisi, tuues turule uuenduslikke tooteid ja keskendudes jäätmete kui uue ressursi kontseptsioonile. Rohkem kui kolmkümmend aastat on nad olnud esirinnas inimeste ja keskkonna jaoks innovaatiliste lahenduste väljatöötamisel ning ringlusse võetud algmaterjalide kasutamise eelistamisel tootmisprotsessides. Keskkonna eest hoolitsemine, ühise heaolu projitseerimine ja pühendumine kõrgele sotsiaalsele vastutusele on nende ettevõtte eripära, mis on loodud tulevikku ja tulevasi põlvkondi silmas pidades.

Moya e-poest tellitud kaubad toimetatakse kohale tasuta meie logistikapartneri DPD poolt.

Kohaletoimetamise viis sõltub tellitud kauba kogusest ja mõõtmetest. Väikesed kaubad (kogumiskotid ja tarvikud saadetakse pakiautomaati).

Suuremahulised saadetised (konteinerid ja prügikastid) toimetab kohale DPD kuller.