Mattiussi EasyTrolley 45L

29.90

Moderne, mugav ja stiilne on märksõnad iseloomustamaks Mattiussi ratastel konteinerit mis sobib mitut erinevad liiki jäätmete kogumiseks.

Transport tasuta. Toode tarnitakse 2-7 tööpäeva jooksul.

Puhasta

Uuenduslik konteiner jäätmete sorteerimiseks, mis muudab asja nii kasutajatele kui ka jäätmekogumispersonalile lihtsamaks, eriti ruumi optimeerimise, transpordi lihtsuse ja jäätmete kogumise automatiseerimise osas tänu oma virnastatavusele, rataste kombinatsioonile ja „käru tüüpi käepidemele”. ja eesmine kammi vastuvõtja mehaaniliseks tühjendamiseks.

Maht (L) 45 L
Mõõtmed 483 × 488 × 400 cm
Värv

,

Mattiussi

Mattiussi Ecologia on ettevõte, mis on muutnud sorteeritud jäätmete kogumise, konteinerite ja integreeritud süsteemide kujundamise viisi, tuues turule uuenduslikke tooteid ja keskendudes jäätmete kui uue ressursi kontseptsioonile. Rohkem kui kolmkümmend aastat on nad olnud esirinnas inimeste ja keskkonna jaoks innovaatiliste lahenduste väljatöötamisel ning ringlusse võetud algmaterjalide kasutamise eelistamisel tootmisprotsessides. Keskkonna eest hoolitsemine, ühise heaolu projitseerimine ja pühendumine kõrgele sotsiaalsele vastutusele on nende ettevõtte eripära, mis on loodud tulevikku ja tulevasi põlvkondi silmas pidades.

Moya e-poest tellitud kaubad toimetatakse kohale tasuta meie logistikapartneri DPD poolt.

Kohaletoimetamise viis sõltub tellitud kauba kogusest ja mõõtmetest. Väikesed kaubad (kogumiskotid ja tarvikud saadetakse pakiautomaati).

Suuremahulised saadetised (konteinerid ja prügikastid) toimetab kohale DPD kuller.