Mattiussi Easymax 45L

19.90

Stiilne disain ja ideaalsed proportsioonid iseloomustavad Mattiussi Ecologia Easymaxi prügikaste. Easymaxi spetsiaalne kaas ja eesmine avamine muudavad intensiivse teeäärse jäätmete kogumise veelgi lihtsamaks

Transport tasuta. Toode tarnitakse 2-7 tööpäeva jooksul.

Puhasta

Easymax konteinerid on virnastatavad tagades sellega ruumisäästu nii kodus kui kontoris. Spetsiaalne luuk esiküljel muudab konteineri hõlpsasti kasutatavaks ka siis, kui nad on virnastatud. Saadaval olevad eri värvi kaaned lihtsustavad jäätmete sorteerimise arusaadavaks muutmist.

Maht (L) 45 L
Mõõtmed 501 × 385 × 395 cm
Värv

, , , ,

Mattiussi

Mattiussi Ecologia on ettevõte, mis on muutnud sorteeritud jäätmete kogumise, konteinerite ja integreeritud süsteemide kujundamise viisi, tuues turule uuenduslikke tooteid ja keskendudes jäätmete kui uue ressursi kontseptsioonile. Rohkem kui kolmkümmend aastat on nad olnud esirinnas inimeste ja keskkonna jaoks innovaatiliste lahenduste väljatöötamisel ning ringlusse võetud algmaterjalide kasutamise eelistamisel tootmisprotsessides. Keskkonna eest hoolitsemine, ühise heaolu projitseerimine ja pühendumine kõrgele sotsiaalsele vastutusele on nende ettevõtte eripära, mis on loodud tulevikku ja tulevasi põlvkondi silmas pidades.

Moya e-poest tellitud kaubad toimetatakse kohale tasuta meie logistikapartneri DPD poolt.

Kohaletoimetamise viis sõltub tellitud kauba kogusest ja mõõtmetest. Väikesed kaubad (kogumiskotid ja tarvikud saadetakse pakiautomaati).

Suuremahulised saadetised (konteinerid ja prügikastid) toimetab kohale DPD kuller.