Mattiussi Comby 50L

23.90

Ergonoomiline, kuid tugev disain ning kammtõstukiga sobiv esiserv muudavad Comby sobivaks igale majapidamisele, kus jäätmeid tekib vähe ning suure konteineri pidamine ei ole mõislik.

Transport tasuta. Toode tarnitakse 2-7 tööpäeva jooksul.

Puhasta

Järgmine versioon teeäärsetes jäätmekogumissüsteemides, saadaval ka esiservaga mis sobivad kamm tüüpi prügiautodega tühjendamiseks. Comby kaane lukustuskäepide tagab, et kaant ei saa avada, kui käepide on püsti või ripub prügikasti esiküljel, kuid see avaneb automaatselt prügikoti tühjendamisel.

Maht (L) 50 L
Mõõtmed 577 × 409 × 432 cm
Värv

, , , ,

Mattiussi

Mattiussi Ecologia on ettevõte, mis on muutnud sorteeritud jäätmete kogumise, konteinerite ja integreeritud süsteemide kujundamise viisi, tuues turule uuenduslikke tooteid ja keskendudes jäätmete kui uue ressursi kontseptsioonile. Rohkem kui kolmkümmend aastat on nad olnud esirinnas inimeste ja keskkonna jaoks innovaatiliste lahenduste väljatöötamisel ning ringlusse võetud algmaterjalide kasutamise eelistamisel tootmisprotsessides. Keskkonna eest hoolitsemine, ühise heaolu projitseerimine ja pühendumine kõrgele sotsiaalsele vastutusele on nende ettevõtte eripära, mis on loodud tulevikku ja tulevasi põlvkondi silmas pidades.

Moya e-poest tellitud kaubad toimetatakse kohale tasuta meie logistikapartneri DPD poolt.

Kohaletoimetamise viis sõltub tellitud kauba kogusest ja mõõtmetest. Väikesed kaubad (kogumiskotid ja tarvikud saadetakse pakiautomaati).

Suuremahulised saadetised (konteinerid ja prügikastid) toimetab kohale DPD kuller.