Mattiussi Balloon 70L

276.90

Balloon sobib ideaalselt paberi, plasti, purkide või sortimata jäätmete kogumiseks. Tugevast plastikust kesta on lihtne puhastada ning eri värvi Balloone kombineerides on võimalik luua terviklikke sorteerimispunkte

Transport tasuta. Toode tarnitakse 2-7 tööpäeva jooksul.

Balloon sobib ideaalselt paberi, plasti, purkide või sortimata jäätmete kogumiseks. Ohutu ka spetsiaalsete jäätmete kogumiseks, nagu aegunud ravimid, akud, mürgised ja tuleohtlikud jäätmed, elektri- / elektroonikaromud jne. Sisemine eemaldatav konteiner teeb tühjendamise lihtsaks ja väldib nõrgvee leket.

Maht (L) 70 L
Mõõtmed 1000 × 507 × 390 cm

Mattiussi

Mattiussi Ecologia on ettevõte, mis on muutnud sorteeritud jäätmete kogumise, konteinerite ja integreeritud süsteemide kujundamise viisi, tuues turule uuenduslikke tooteid ja keskendudes jäätmete kui uue ressursi kontseptsioonile. Rohkem kui kolmkümmend aastat on nad olnud esirinnas inimeste ja keskkonna jaoks innovaatiliste lahenduste väljatöötamisel ning ringlusse võetud algmaterjalide kasutamise eelistamisel tootmisprotsessides. Keskkonna eest hoolitsemine, ühise heaolu projitseerimine ja pühendumine kõrgele sotsiaalsele vastutusele on nende ettevõtte eripära, mis on loodud tulevikku ja tulevasi põlvkondi silmas pidades.

Moya e-poest tellitud kaubad toimetatakse kohale tasuta meie logistikapartneri DPD poolt.

Kohaletoimetamise viis sõltub tellitud kauba kogusest ja mõõtmetest. Väikesed kaubad (kogumiskotid ja tarvikud saadetakse pakiautomaati).

Suuremahulised saadetised (konteinerid ja prügikastid) toimetab kohale DPD kuller.