P.Henkel UN-BOXX 200L sinine

149.00

Tahkete ja ohtlike materjalide konteiner on saadaval mahuga 120 ja 200 liitrit. Sobib kasutamiseks erinevate ehitusmaterjalide (värvijäägid jne), puhastuskaltsude ja salvrätikute kogumiseks ja transportimiseks. Tuleohtlike ja keskkonnale kahjulike materjalide jaoks (õli ja kemikaalid).

Transport tasuta. Toode tarnitakse 2-7 tööpäeva jooksul.

Tahkete ja ohtlike materjalide konteinerid sobivad kasutamiseks erinevate materjalie kogumiseks (näiteks värvijäägid, silikoonid jne). Tootel on patenteeritud hermeetiliselt suletav kaas. Toode on valgus-, õhu- ja lekkekindel. Kahe lukustusklambriga patenteeritud kaanekujundus ja kaanetihend, võimaldab kiiret ja hõlpsat avamist ning sulgemist. Mahuti suur ava võimaldab konteinerit täita ilma leketeta. Lihtne kahekordse lukuga lukustussüsteem käsitsi avamine ja sulgemine. Ergonoomiline, asümmeetriline käepide 30mm läbimõõduga. Tühjad UNBOXX®-i konteinerid saab tõsta teineteise sisse (ilma ratasteta), kuna rattad on varustatud kiirkinnituse vabastamismehhanism. See aitab säästa hoiustamisruumi ning hoida kokku transpordi kuludelt.

Maht (L) 200 L
Mõõtmed 1045 × 580 × 678 cm

P.Henkel

P. HENKEL GmbH on asutatud 1962.aastal Peter Henkel KG nime all. aastal.Tegemist on keskmise suurusega pereettevõtega, mis toodab ja müüb innovaatilisi prügikaste. Tooted vastavad kõrgeimatele kvaliteedinõuetele ja on loodud spetsiaalselt klientide soove silmas pidades. Tootevalikus on ka ohtlike jäätmete prügikastid, kasutatud rasvade, toidujäätmete ning vedelike jääkide kogumiseks. Lisaks pakub P. HENKEL GmbH sertifitseeritud ohtlike materjalide prügikaste. Ettevõte on esindatud kogu maailmas ja seda toetavad harukontorid paljudes riikides.

Moya e-poest tellitud kaubad toimetatakse kohale tasuta meie logistikapartneri DPD poolt.

Kohaletoimetamise viis sõltub tellitud kauba kogusest ja mõõtmetest. Väikesed kaubad (kogumiskotid ja tarvikud saadetakse pakiautomaati).

Suuremahulised saadetised (konteinerid ja prügikastid) toimetab kohale DPD kuller.