Privaatsuspoliitika

MOYA tagab kliendi poolt esitatud isikuandmete kasutamise vaid kooskõlas isikuandmete kaitse seadusega, eelkõige ulatuses, mis on vajalik tellimuse täitmiseks. MOYA ei edasta kliendi isikuandmeid kolmandatele isikutele, v.a kullerteenust pakkuvale ettevõtjale või vautšeri kaudu toodet või teenust pakkuvale ettevõttele ulatuses, mis on vajalik toodete kliendile kättetoimetamiseks või teenuse tarbimiseks.

Isikuandmeteks on andmed, mida klient esitab tellimuse vormistamisel või registreerimisel; ees-ja perekonnanimi, aadress, telefoninumber, e-posti aadress, kliendikaardi ja arveldusarve number.

Kliendi isikuandmete vastutavaks töötlejateks on MOYA. Isikuandmete volitatud töötlejateks on Moya OÜ ja DPD Eesti AS (aadress: Taevavärava tee 1, Lehmja küla, Rae vald, 75306 Harjumaa, www.dpd.ee)

MOYA ei edasta, müü ega avalikusta kliendi isikuandmeid kolmandatele isikutele, välja arvatud seaduses sätestatud juhtudel. Maksete töötlemiseks vajalikud andmed edastatakse Maksekeskus AS-ile (volitatud töötleja).

Töödeldavate isikuandmete hulka kuulub ka arveldusarve number, millelt ost sooritati, juhul kui MOYA-l tekib vajadus kasutajatingimustes toodud juhtudel ja ulatuses tagastada ostu eest tasutud summa kliendile.